İş Hukuku Eğitimi

By 29/01/2019Eğitim

16 Ocak 2019  tarihinde düzenlenen Öztürk Group – Öztürk Yem eğitim programında Avukat, Bilirkişi, İş Hukuku Danışmanı ve Eğitimci Hasan Erdem iş hukuku ve güncel uygulamalar konusunda bilgi aktarımı yaptı. Eğitime katılanlar tarafından da gelen soruların cevaplandığı eğitim tam bir gün sürmüştür.

Bilgi:

42 Yıla Dayanan Sanayicilik Tecrübesi
Öztürk Group tarihi, kurucularımız İrfan ve İbrahim Öztürk’ün pazar tezgahında başlattığı mücadele ve ikinci neslin ilerici girişimlerinin, günümüz Trakya’sının en büyük sanayi kuruluşlarından birini ortaya çıkardığı bir başarı hikayesidir.

Sanayicilik temelleri 1974’te atılan kuruluş, 1996 yılında, grubun lokomotif firması olan Öztürk Yem’i hayata geçirdi.
İştirakler arası sinerjiyi arttıran bir atılım yaparak 2005 yılında Öztürk Yağ’ı grup bünyesine katıldı.

2010 tarihindeyse grubun en yenilikçi üyesi “Rasyonel”, yüksek, sağlıklı ve kaliteli süt üretimi odaklı yüksek teknolojisiyle bir ilk olarak Türkiye yem sektörüne adım attı.

Son olarak, 2015’te, 400 baş kapasiteli “Avrasya Besi Çiftliği”ni kurarak yatırımlarını genişletti.
Bu ana iştirakler dışında, Ukrayna ve Bulgaristan yatırımları, yüksek tonajlarda gerçekleştirdiği iç-dış hammadde ticareti ve akaryakıt istasyonu gibi yan iş dallarında başarılı bir performans sergilenmektedir.

Faaliyetlerine aile şirketi olarak başlamış olan grup, bugün, sonraki kuşağa devir konusunda aile anayasası da dahil olmak üzere, tüm kurumsal ilkeleri kağıda dökülmüş bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.