İş Hukuku ve Yenilikler Eğitimi

By 19/03/2016İSTAÇ

İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. (İSTAÇ) tarafından 19 Mart 2016 tarihinde düzenlenen eğitim programında Avukat, Bilirkişi, İş Hukuku Danışmanı ve Eğitimci Hasan Erdem iş hukuku ve güncel uygulamalar konusunda bilgi aktarımı yaptı. Eğitime katılanlar tarafından da gelen soruların cevaplandığı eğitim sonunda katılımcılara “Katılımcı Belgesi” verilmiştir.

Bilgi:

İSTAÇ Türkiye’nin önde gelen çevre yönetim şirketlerinden biridir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olarak 1994’te kurulmasıyla Türkiye’nin ilk düzenli depolama sahasını işletmeye başlamıştır. Kamu hizmetlerini üretirken benimsediği hizmet kalitesi, entegre atık yönetimi ve ARGE çalışmalarıyla İSTAÇ, Türkiye’de çevre yönetimi alanında bir yer edinmiştir.

İSTAÇ Hakkında

İSTAÇ Türkiye’nin önde gelen çevre yönetim şirketlerinden biridir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olarak 1994’te kurulmasıyla Türkiye’nin ilk düzenli depolama sahasını işletmeye başlamıştır. Kamu hizmetlerini üretirken benimsediği üstün hizmet kalitesi, entegre atık yönetimi ve ARGE çalışmalarıyla İSTAÇ, Türkiye’de çevre yönetimi alanında eşsiz bir yer edinmiştir.

Genel Müdürlüğü İstanbul Şişli’de bulunan İSTAÇ, 40’ı aşkın operasyon ünitesine sahiptir. İSTAÇ bünyesinde 4 bini aşkın personel çalışmaktadır. Daha yaşanılır bir çevre için sıfır etki yaklaşımı ile özgün çözümler üretmek ve çevre bilinci oluşturmak, İSTAÇ’ın misyonunu oluşturmaktadır.

İSTAÇ, 20 yılı aşkın tecrübesi ile şu alanlarda faaliyet göstermektedir:

Düzenli Depolama Sahası Seçimi, Tasarımı ve Yapımı
Yerel Yönetimler İçin Teknik Danışmanlık
Endüstriyel Atık Yönetimi
Tıbbi Atık Yönetimi
Çevre Laboratuvarı Analizleri
Transfer İstasyonları ve Düzenli Depolama Sahaları İşletimi
Çöpgazından Elektrik Enerjisi Üretimi
Organik Atıklardan Kompost Üretimi
Ambalaj Atıkları Geri Dönüşümü
Atıktan Türetilmiş Yakıt (ATY) Üretimi
Gemilerden Atık Alımı
İstanbul Ana Arter ve Meydan Temizliği
Denizi Kıyı ve Plaj Temizliği
Hafriyat, İnşaat ve Yıkıntı Atıkları Yönetimi
Çevre Eğitimleri ve Etkinlikler
Araştırma-Geliştirme Çalışmaları